Magdalena Cieślikowska

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, dyplom uzyskała na wydziale lekarsko-stomatologicznym w 2003 roku. Otworzyła prywatny gabinet stomatologiczny Stomatologia M&M, który znajdował się do 2013 na Grochowie, a następnie został przeniesiony do obecnej lokalizacji na Mokotów. Magdalena Cieślikowska zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, protetyką, endodoncją i leczeniem dzieci. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stawia na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie i komfort Pacjentów. Priorytetem dla niej jest wykonywanie zabiegów profesjonalnie i precyzyjnie, a najważniejsze dla niej jest zdrowie pacjentów i finalny efekt estetyczny wykonanych zabiegów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i kursach.

Certyfikaty


 

Aleksandra Busch

Aleksandra Busch

lekarz dentysta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, lekarz medycyny estetycznej

W 2008 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją uzyskała po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w 2013 roku. Absolwentka studiów podyplomowych “Medycyna estetyczna dla lekarzy”.
Jeszcze w trakcie specjalizacji, w 2011 roku, rozpoczęła praktykę w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie do 2013 roku zdobywała doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.
W praktyce Stomatologia M&M zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów w obszarze stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej.
W zakresie medycyny estetycznej, wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej typu A, kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej a także zabiegi z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™, w tym z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP).
Ukończyła wiele kursów edukacyjnych z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii estetycznej, kompleksowej diagnostyki periodontologicznej i profilaktyki trzeciorzędowej.
Była wykładowcą na 3. kongresie “Akademii po dyplomie” Medical Tribune Polska”. Jest autorem publikacji oraz artykułów z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, chirurgii i protetyki, które ukazały się w miesięczniku Medical Tribune Stomatologia.
Praca jest jej pasją, a najwyższą gratyfikacją są zdrowi, zadowoleni i pięknie uśmiechnięci pacjenci.

 

Certyfikaty


 

Joanna Kuboń

Joanna Kuboń

lekarz dentysta, specjalista endodoncji

Od zakończenia studiów pracuje w gabinecie Stomatologia M&M. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W naszym gabinecie zajmuje się pracą pod mikroskopem oraz leczeniem kanałowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, w 2015 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Prowadzi również zabiegi w obszarze stomatologii zachowawczej.

Certyfikaty


 

Mateusz Kuboń

lekarz dentysta

zajmuje się leczeniem chirurgicznym i implanto-protetycznym. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) i Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego (EDI).
W 2017 roku uzyskał z wyróżnieniem Certyfikat Umiejętności W Dziedzinie Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI.
Uczestnik wielu sympozjów, kongresów i kursów w Polsce i za granicą poświęconych dziedzinie, która stała się jego pasją.

Magdalena Pobiarżyn

Magdalena Pobiarżyn

lekarz dentysta

Ukończyła warszawską Akademię Medyczną na oddziale stomatologii w 2003 roku. Od samego poczatku związana ze Stomatologia M&M. Od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia endodontycznego nowoczesnymi metodami, drobnej chirurgii i protetyki, wybielania oraz profilaktyki. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, nawet tymi mało współpracującymi, włączając zabiegi w podtlenku azotu. W centrum jej zainteresowań jest jednak chirurgia stomatologiczna i mikrochirurgia periodontologiczna, w kierunku których obecnie rozpoczyna intensywne kształcenie. Odbyła liczne kursy i szkolenia chcąc zawsze być kręgu najnowocześniejszych rozwiązań. Profesjonalna, dokładna i zawsze uśmiechnięta.

 

Certyfikaty


 

Martyna Cop-Syguła

Martyna Cop-Syguła

lekarz dentysta

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2014, już w trakcie studiów była aktywna działając w Studenckich Kołach Naukowych przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji. W 2013 odbyła praktyki zagraniczne na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. W tracie stażu podyplomowego uczestniczyła w wolontariacie w Nepalu, gdzie udzielała doraźnej pomocy stomatologicznej lokalnej ludności oraz szerzyła wiedzę z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej w szkołach publicznych. Od kilku lat związana z portalem Medtube.net, gdzie jako edytor selekcjonuje i tłumaczy filmy medyczne z zakresu stomatologii. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, stomatologia estetyczną, wybielaniem, wykonuje podstawowe zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna, dba o miłą i bezstresową atmosferę w trakcie wizyty.

 

Certyfikaty


 

Katarzyna Dworak-Stępień

Katarzyna Dworak-Stępień

lekarz dentysta, specjalista ortodoncji

Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie.
Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Centrum Stomatologii Poradni Ortodoncji.
Uczestnik kilkudziesięciu kursów ortodontycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców.
Ukończyła kursy zakresu leczenia systemem Damona oraz Stright Wire
Otrzymała platynowy certyfikat ukończenia kursów Dr Tiziano Baccetti
Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych.

Hanna Dawidowicz

Hanna Dawidowicz

Koordynator zespołu asystenckiego

W styczniu 2013 roku otrzymała dyplom technika dentystycznego, jednak swoją przyszłość wiązała z pracą asystentki. We wrześniu 2015 roku otrzymała dyplom asystentki stomatologicznej, w tym samym, czasie podjęła pracę w gabinecie Stomatologia M&M. Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych, ortodontycznych i chirurgicznych. Potrafi udzielić naszym Pacjentom wyczerpujących informacji dotyczących ich leczenia. Bardzo skrupulatna, komunikatywna i zawsze uśmiechnięta! Profesjonalne podejście do Pacjenta sprawia, iż wizyta jest miła i bezstresowa, pozbawiona strachu. Lubi dobry film, książkę i muzykę lat 80-tych. 

Dorota Koncewicz

Dorota Koncewicz

studentka

w 2016 roku rozpoczęła naukę w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoją przyszłość wiąże z asystowaniem przy zabiegach endodontycznych pod mikroskopem oraz z profilaktyką i profesjonalną higienizacją. Uśmiechnięta i w pełni zaangażowana w to co robi, dba o komfort Pacjentów i stara się, aby wizyta przebiegła w bezstresowej atmosferze. Interesuje się fotografią analogową, psychologią oraz zdrowiem. Miłośniczka kotów i kryminałów.”

Monika Koncewicz

asystentka stomatologiczna

Ze stomatologią związana od niedawna, wciąż rozwija się w tym kierunku i pilnie uczy pod okiem doświadczonych koleżanek oraz na licznych kursach. Zawsze uśmiechnięta, stara się wprowadzić komfortową atmosferę dla pacjenta. Asystuje głównie przy zabiegach stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz implantologii.

Tomasz Benke

Tomasz Benke

higienista

Dypl.hig.stom. Tomasz Benke, jest absolwentem Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej z b.dobrym wynikiem.

Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne Pacjentów w tym również w lupach, motywuję oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej i prawidłowe odżywianie, ale także współpracuje z wydawnictwem Elamed Media Group „Asysta Dentystyczna”, do którego pisze artykuły. Bierze obecnie udział w konkursie ” Higienista Roku 2017″ – gdzie mocno go dopingujemy.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

Jego miłe usposobienie, ogromna doza cierpliwości oraz duża wiedza z zakresu profilaktyki stomatologicznej sprawiają, że jest bardzo lubiany i kompetentny. Jak sam mawia – „stomatologia, to moja pasja, moja misja” Jesteśmy przekonani, że w mgnieniu oka zdobędzie zaufanie naszych Pacjentów.

Joanna Cionio

recepcjonistka

Posiada duże doświadczenie w pracy z klientem, które idealnie łączy z łagodnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Wkłada dużo serca i wysiłku, aby stworzyć miłą i przyjazną atmosferę. Zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy.

Facebook