Staramy zapewnić naszym pacjentom piękny i zdrowy uśmiech i stosujemy kompleksowe rozwiązania, tak aby braki w uzębieniu nie były przyczyną nieatrakcyjnego uśmiechu czy złego samopoczucia.

Stosujemy wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom i doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu równe i naturalnie wyglądające zęby, nawet po ich odbudowie.

Dla pacjentów najważniejsze są zdrowe zęby. Nie można jednak zapominać o ich estetyce. Naturalnie wyglądające i białe zęby są gwarancją pięknego uśmiechu.

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejsze techniki wypełnień kompozytowych – rozwiązań niezwykle trwałych oraz w pełni naśladujących naturalny kształt i kolor zębów.

Niewielkie uszkodzenia zębów przednich wypełniamy materiałami światłoutwardzalnymi. Materiał ten pozwala na założenie, kształtowanie oraz utwardzenie bezpośrednio na przygotowanym wcześniej zębie. To najmniej inwazyjny sposób estetycznej odbudowy zębów stosowany w przypadku wypełniania niewielkich ubytków próchnicowych lub starć zębów.

Najnowsza generacja kompozytów używanych w naszym gabinecie posiada trwałość naturalnych zębów. Dodatkowo dzięki stosowaniu techniki warstwowej jesteśmy w stanie uzyskać idealny odcień naturalnego szkliwa zębów pacjenta. Zabiegi odbudowy zębów i wypełnień wykonujemy z chirurgiczną precyzją, co daje bezkompromisową jakość i wspaniałe efekty, przyczyniając się również do zatrzymania rozwoju próchnicy i bakterii wywołujących paradontozę.

Natomiast gdy zęby pacjenta są bardzo zniszczone lub posiadają kilka ubytków występujących obok siebie, proponujemy estetyczną odbudowę zębów wykonaną przy pomocy nakładów zwanych Inlay, Onlay. Wykonanie ich wymaga minimum dwóch wizyt w naszym gabinecie. Podczas pierwszej z nich dokładnie oczyszczamy ząb z próchnicy i pobieramy wycisk potrzebny do wykonania projektu. W laboratorium tworzony jest nakład wykonany z porcelany lub kompozytu. Podczas drugiej wizyty projekt jest osadzany na zębie. Tak wykonany nakład ma w pełni naturalny kształt i kolor zęba, a oprócz tego jest bardzo wytrzymały i wzmacnia ząb.