Dermapen™

Dermapen Warszawa

Odmładzanie przez nakłuwanie – Dermapen™

DERMAPEN™ to nowoczesne urządzenie wykorzystywane przy zabiegach mikrodermabarazji. “Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.” (http://www.revisage.pl/dermapen/).

Istotą mechanizmu odnowy skóry są generowane przez DERMAPEN™ mikrourazy. Prowadzą one do odnawiania struktur tkankowych drogą naturalnych mechanizmów regeneracji tkanek człowieka. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu. Kwintesencją działania DERMAPEN™ są naturalne zdolności organizmu do samoleczenia oraz prawidłowej przebudowy tkanek.

Czy Dermapen™ jest dla mnie?

DERMAPEN™ jest pierwszą linia walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Igły w urządzeniu DERMAPEN™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

Przebieg zabiegu

DERMAPEN™ jest wszechstronnym urządzeniem i znajduje zastosowanie w wielu rodzajach zabiegów, np. terapii osoczem bogatopłytowym.Działanie DERMAPEN™ polega na wykonywaniu serii mikronakłuć w skórze Pacjenta.
Samo urządzenie jest bardzo komfortowe dla osoby poddawanej zabiegowi.
W celu zapewnienia najwyższego komfortu Pacjenta, zabieg może zostać wykonany w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu znieczulającego.

Wykorzystano fragmenty tekstu pochodzącego z Wikipedii
Opracowanie: Aleksandra Busch, udostępniono na licencji CC-BY-SA

Facebook