Protetyka

Protetyka stomatologiczna Mokotów

Tworząc nasz gabinet, postanowiliśmy zaoferować Państwu coś, czego sami potrzebujemy w takim miejscu, od profesjonalistów. Jest to przede wszystkim przyjazna atmosfera i profesjonalizm. Te dwie kwestie połączone ze sobą budują poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że istniejemy właśnie dla naszych pacjentów. Oferując Państwu stuprocentowe zrozumienie, postaramy się pomóc w możliwie najskuteczniejszy sposób.

Kiedy protetyka stomatologiczna Mokotów staje się niezbędna?

Jako stomatolodzy z gruntowną wiedzą i bogatym doświadczeniem, nastawiamy się przede wszystkim na zdrowie pacjenta oraz na jego dobre samopoczucie. Zawsze też stawiamy na walkę o zachowanie naturalnego uzębienia, dzięki czemu przeważająca ilość zabiegów u nas jest bezinwazyjna.
Oczywiście nie walczymy w sytuacji, gdy z góry taka walka jest przegrana lub mogłaby spowodować u pacjenta zbyt duży dyskomfort. Oczywiście wszystkie decyzje podejmujemy w oparciu o głęboką analizę sytuacji, abyśmy byli pewni, że podjęte kroki są najlepszym wyborem dla Państwa.

Są sytuacje, w których powstające w uzębieniu ubytki, wymagają konkretnego działania. W takich sytuacjach często jednym z lepszych wyjść jest protetyka. Leczenie tego rodzaju ma na celu przywrócenie właściwego funkcjonowania zgryzu. Dzięki temu, że oferujemy kompleksowe usługi, mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zabiegi przeprowadzimy na miejscu. Do tego celu ściągnęliśmy do gabinetu najlepszy specjalistyczny sprzęt oraz personel, który nie tylko doskonale radzi sobie ze swoim zawodem, ale też umie rozmawiać z ludźmi, wykazując się zdrową empatią.

Jak wygląda protetyka stomatologiczna na Mokotowie?

Protetyka to inaczej wykorzystanie protez w dążeniu do uzupełnienia ubytków w uzębieniu. Działanie oparte na niej może dotyczyć ubytku w zębie, braku zęba, czy też zupełnego bezzębia. W każdej sytuacji podejmujemy się działania według indywidualnie stworzonego planu leczenia, w który w pełni konsultujemy z Państwem.

Protezy zębowe, które Państwu aplikujemy, są nie tylko wyróżnione certyfikatami, są też w pełni bezpieczne i idealnie dopasowane do Państwa zębów, dzięki czemu ich widoczność jest naprawdę minimalna. Najczęściej wybieranymi sposobami na uzupełnienie ubytków są korony, ale często pacjenci zgadzają się na mosty, czy też protezy typu Onley’a.

Warto się zgłosić właśnie do nas, ponieważ w naszych rękach będą Państwo bezpieczni i zaopiekowani nie tylko przed i w trakcie zabiegu, ale również po nim. Nigdy nie zapominamy o pacjentach, których gojenie się po zabiegach trwa nawet kilka miesięcy. Zawsze staramy się wspierać ich i pomagać im a każdej wymagającej tego sytuacji.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

[nggallery id=18]

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl

Dr Tomasz Fałkowski - Warszawa

Tomasz Falkowski

lekarz dentysta

Założyciel i Prezes Kliniki S.TOM, twórca pierwszego gabinetu wielospecjalistycznego w Warszawie. Ukończył wydział stomatologii w Warszawie w roku 1980.

Więcej informacji

W latach 1981-1990 pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Medycznej w Warszawie. Nauczyciel kilku pokoleń stomatologów–prowadzi kursy w zakresie implantologii. Wieloletni mentor i trener Central European Implant Academy. Prekursor w psychoterapii m.in w leczenia dentofobii.

Początkowo specjalizował się w leczeniu dzieci, obecnie specjalizuje się w implantoprotetyce, chirurgii stomatologicznej i plastycznej jamy ustnej.