Stomatologia estetyczna

Każdy śliczny i estetyczny uśmiech przyciąga nasza uwagę. Stosując od wielu lat w naszej praktyce osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej poprawiamy i korygujemy kształt zębów naszych pacjentów. Wykonujemy również zabiegi korekcji i usuwania wszelkiego rodzajami przekrzywień, przerw czy przebarwień zębów. Prawdziwym wyzwaniem jest zawsze uzyskanie harmonii uśmiechu, czyli połączenie „białej” i „czerwonej” estetyki. Ładny „biały” kolor to kolor zębów, a ich kształt widać na tle „czerwonym” – to wygląd dziąseł. Dla osiągnięcia harmonijnego uśmiechu stosujemy trwałe, najwyższej jakości i nieszkodliwe dla naturalnych zębów materiały.

Korzystając z obecnych osiągnięć stomatologii, stosujemy zabiegi, które pozwalają na pozbycie się nieładnego kolor szkliwa, czy przebarwienia w sposób szybki i dyskretny. Stosowane przez nas indywidualne rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej wraz z gama zabiegów wybielania pozwalają na osiągniecie efektownego i pięknego uśmiechu w relatywnie krótkim czasie.

Wśród zabiegów stomatologii estetycznej oferowanych przez nasz gabinet są m.in.:

  • korekta przebiegu linii uśmiechu
  • zamykanie diastem (przerw) między zębami
  • licówki pełnoceramiczne
  • licówki kompozytowe
  • korony pełnoceramiczne
  • wybielanie nakładkowe (nocne)

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

[nggallery id=18]

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl