Zespół

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl

Dr Piotr Laskowski - Warszawa

Piotr Laskowski

lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Uczestnik wielu kursów z zakresu stomatologii estetycznej oraz endodoncji, a także szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Więcej informacji

Prywatnie miłośnik podróży, gra na perkusji, a wolnych chwilach także pływa.

Piotr Laskowski - ZnanyLekarz.pl

Dr Katarzyna Dworak-Stępień - Warszawa

Katarzyna Dworak-Stępień

lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie.

Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Centrum Stomatologii Poradni Ortodoncji.
Uczestnik kilkudziesięciu kursów ortodontycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców.

Więcej informacji

Ukończyła kursy zakresu leczenia systemem Damona oraz Stright Wire.

Otrzymała platynowy certyfikat ukończenia kursów Dr Tiziano Baccetti
Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych.

Dr Tomasz Fałkowski - Warszawa

Tomasz Falkowski

lekarz dentysta

Założyciel i Prezes Kliniki S.TOM, twórca pierwszego gabinetu wielospecjalistycznego w Warszawie. Ukończył wydział stomatologii w Warszawie w roku 1980.

Więcej informacji

W latach 1981-1990 pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Medycznej w Warszawie. Nauczyciel kilku pokoleń stomatologów–prowadzi kursy w zakresie implantologii. Wieloletni mentor i trener Central European Implant Academy. Prekursor w psychoterapii m.in w leczenia dentofobii.

Początkowo specjalizował się w leczeniu dzieci, obecnie specjalizuje się w implantoprotetyce, chirurgii stomatologicznej i plastycznej jamy ustnej.

Dr Dominika Kaźmierczak - Warszawa

Dominika Kaźmierczak

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.

Prywatnie miłośniczka podróży, psychologii oraz literatury.

Tomasz Benke

Tomasz Benke

higienista

Dyplomowany higienista stomatologiczny, absolwent Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, laureat II miejsca w konkursie HIGIENISTA ROKU 2017.

Więcej informacji

Aktywny uczestnik wielu konferencji, Prelegent AsysDent 2018, 2019 oraz międzynarodowej konferencji Whitestock. Autor licznych artykułów publikowanych w branżowych pismach. Jak często mawia, Stomatologia to moja misja, moja pasja.

Tomasz Benke - ZnanyLekarz.pl
Hanna Dawidowicz

Hanna Dawidowicz

koordynator zespołu asystenckiego

W styczniu 2013 roku otrzymała dyplom technika dentystycznego, jednak swoją przyszłość wiązała z pracą asystentki. We wrześniu 2015 roku otrzymała dyplom asystentki stomatologicznej, w tym samym, czasie podjęła pracę w gabinecie Stomatologia M&M.

Więcej informacji

Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych, ortodontycznych i chirurgicznych. Potrafi udzielić naszym Pacjentom wyczerpujących informacji dotyczących ich leczenia. Bardzo skrupulatna, komunikatywna i zawsze uśmiechnięta!

Profesjonalne podejście do Pacjenta sprawia, iż wizyta jest miła i bezstresowa, pozbawiona strachu. Lubi dobry film, książkę i muzykę lat 80-tych.

Beata Kraszewska

Beata Kraszewska

recepcjonistka

Od ponad roku w zespole Stomatologia M&M. Jest pierwszą osobą, z którą pacjenci mają styczność w gabinecie. Zawsze uśmiechnięta i pogodna zaraża swoim optymizmem wszystkich wokół.

Po pracy fanka filmów.

Facebook