Usuwanie zębów

Usuwanie zębów

Usuwanie zębów

Skuteczne usuwanie zęba to zabieg, który wymaga wprawy, doświadczenia i delikatności. Podczas wykonywania tego typu działań pamiętamy cały czas o zapewnieniu naszym pacjentom bezbolesnego przebiegu leczenia.

Nasze wieloletnie doświadczenie i obcowanie z różnorodnymi przypadkami, pozwala nam dobrać optymalne rozwiązania dla każdego indywidualnego przypadku. Zabiegi usuwania zęba w naszej praktyce są rozpoznawane jako dbałość o szczegóły, dobre samopoczucie i estetyczny wygląd pacjenta po wykonanym zabiegu.

W ramach możliwości często staramy się uniknąć leczenia chirurgicznego co na przykład może mieć miejsce w przypadku złamanych zębów pod dziąsłem, gdzie w naszym gabinecie często udaje się w takim wypadku uniknąć skomplikowanej chirurgii.

W przypadku konieczności usunięcia zęba w odcinku widocznym, pacjent może mieć wcześniej przygotowane uzupełnienie tymczasowe, które będzie chwilowym estetycznym zastępstwem brakującego zęba. Bardziej złożone przypadki ekstrakcji, które również wykonujemy w gabinecie:

  • zęby zatrzymane (zęby schowane w kości),
  • skomplikowane przypadki zębów złamanych pod dziąsłem.

W takiej sytuacji występuje konieczność interwencji chirurgicznej.

Przed każdym takim zabiegiem chirurgicznym przeprowadzamy badania diagnostyczne w celu ustalenia przestrzennego ułożenia zęba dla uniknięcia komplikacji przy przeprowadzaniu właściwego zabiegu usuwania zęba.

Nasza wieloletnie doświadczenie i wiedza praktyczna, pozwala przeprowadzać zabiegi usuwania zębów wybierając odpowiednia technikę zabiegu co przyspiesza proces gojenia.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Piotr Laskowski - Warszawa

Piotr Laskowski

lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Uczestnik wielu kursów z zakresu stomatologii estetycznej oraz endodoncji, a także szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Więcej informacji

Prywatnie miłośnik podróży, gra na perkusji, a wolnych chwilach także pływa.

Piotr Laskowski - ZnanyLekarz.pl

Dr Tomasz Fałkowski - Warszawa

Tomasz Falkowski

lekarz dentysta

Założyciel i Prezes Kliniki S.TOM, twórca pierwszego gabinetu wielospecjalistycznego w Warszawie. Ukończył wydział stomatologii w Warszawie w roku 1980.

Więcej informacji

W latach 1981-1990 pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Medycznej w Warszawie. Nauczyciel kilku pokoleń stomatologów–prowadzi kursy w zakresie implantologii. Wieloletni mentor i trener Central European Implant Academy. Prekursor w psychoterapii m.in w leczenia dentofobii.

Początkowo specjalizował się w leczeniu dzieci, obecnie specjalizuje się w implantoprotetyce, chirurgii stomatologicznej i plastycznej jamy ustnej.

Facebook