Mezoterapia

Mezoterapia Warszawa - Dermapen

Mezoterapia to rodzaj zabiegów polegających na podawaniu bezpośrednio do skóry małych dawek substancji, takich jak naturalne substancje odżywcze wspomagające regenerację skóry, czy leki.

Substancje te stymulują naturalne procesy regeneracyjne, które wpływają na poprawę stanu skóry, dając efekt jej odmłodzenia i regeneracji.

Stosując mezoterapię można uzyskać redukcję zjawiska cellulitu, poprawę jędrności czy neutralizację zmarszczek.

Czy mezoterapia jest dla mnie?

Jeśli zależy Ci na bezinwazyjnej regeneracji i poprawie wyglądu swojej skóry, mezoterapia może być rozwiązaniem dla Ciebie. To zabieg niechirurgiczny – nie wymaga znaczącej ingerencji w organizm Pacjenta, czy rekonwalescencji – możesz od razu wrócić do życia, stosując się jedynie do minimalnych ograniczeń w okresie bezpośrednio po zabiegu. Widoczne nakłucia potrzebują kilku dni, aby zniknąć.

W celu uzyskania informacji o przeciwwskazaniach i zaleceniach po zabiegu, zapoznaj się z informacjami poniżej:

  • Mezoterapia – przeciwwskazania
  • Mezoterapia – zalecenia po zabiegu

Przebieg zabiegu

Wspólną cechą technik mezoterapii jest mikronakłuwanie. Sposób wykonania, ilość i głębokość nakłuć zależą od pożądanego efektu, który ma zostać osiągnięty. W trakcie wykonywania nakłuć, Pacjent odczuwa delikatne kłucie, jednak istnieje możliwość wykonania znieczulenia miejscowego, dzięki czemu dyskomfort jest jedynie minimalny, a często znika całkowicie.

Aby zapewnić maksymalny komfort Pacjenta, a także dodatkowe korzyści zdrowotne i estetyczne, naszym Pacjentom polecamy zabiegi mezoterapii z zastosowaniem urządzenia Dermapen (link).

Aby osiągnąć cel terapii, konieczne jest poddanie się serii zabiegów w odstępie od 1 do kilku tygodni. W celu utrzymania efektu, zabieg należy powtarzać w odstępach kilkumiesięcznych.

Informacje na temat możliwości zastosowania konkretnych zabiegów mezoterapii u Ciebie, w tym o oczekiwanych efektach, przedstawi lekarz, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan terapii.

Proponowane preparaty do mezoterapii stosowane w naszym gabinecie:

Mezoterapia Filorga
Filorga Hydra Booster

Wykorzystano fragmenty tekstów na licencji CC-BY-SA
Opracowanie: Aleksandra Busch

Facebook