Opinie

Jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Magdalenę. Jestem naprawdę zaskoczony. Nic nie boli. Mam porównania z innymi gabinetami. Dziękuję bardzo.

Konstanty

Pacjent, opinia z Google

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego i indywidualnego podejścia Pani doktor Cieślikowskiej. Bardzo miła i fachowa obsługa.
Polecam wszystkim którzy boją się dentysty!
Zero bólu i stresu!

Gosia

Pacjent, opinia z Google

Wszystko ok, na razie jestem po pierwszej wizycie i czyszczeniu zębów.
Pani doktor bardzo konkretna i sympatyczna, polecam.

Kajetan

Pacjent, opinia z Google

Jako osoba z ogromnym lękiem przed stomatologiem i wszystkim co z nim związanym mogę gorąco polecić tą klinikę. Cudowne podejście do pacjenta, czułam się dobrze zaopiekowana i poinformowana o każdych interesujących mnie szczegółach. Klinika na 5! :)

Olga

Pacjent, opinia z Google

U dr Cieślikowskiej leczymy z mężem zęby od kilkunastu lat – zawsze pełen profesjonalizm, doradzi, co warto robić, a z czym można jeszcze poczekać.
Zęby mam dość „podstępne”, bo często nic mnie nie boli , a próchnica już się pojawiła. Pani doktor zawsze dokładnie sprawdza, co jest do zrobienia.
Leczy także moje dzieci – nie boją się dentysty.
Obsługa recepcji bez zarzutu – zawsze oddzwonią, przypomną o wizycie.
Serdecznie polecam.

Ewa

Pacjent, opinia z Google

Dziękuję za profesjonalne ,bezbolesne leczenie .

Agata

Pacjent, opinia z Facebooka

Leczę się regularnie w gabinecie dr. Cieślikowskiej. Widzę jak rozwijają się usługi i przybywa nowoczesnych urządzeń i specjalistów. Dzięki skutecznemu leczeniu kanałów udało się uratować 3 zęby przed stanem zapalnych grożącym utratą zębów.

Hanna

Pacjent, opinia z Facebooka

Byłam u doktor Joanny Kuboń, bardzo polecam – dokładna, profesjonalna i uśmiechnięta ? gabinet nowoczesny i bardzo dobrze wyposażony. Bezboleśnie i szybko. Polecam

Katarzyna

Pacjent, opinia z Facebooka

Polecam wszystkim, którzy nie lubią chodzić do dentysty! Zmienicie zdanie. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, świetnie wyposażony gabinet.

Tomasz

Pacjent, opinia z Facebooka

Pełen profesjonalizm i przede wszystkim troska o długoterminowy efekt leczenia. Jak najbardziej polecam. Dobry wskaźnik cena/jakość!

Cezary

Pacjent, opinia z Facebooka

Przyjeżdżam do Pani. Dr Magdy Cieslikowskiej z Gdańska. Pierwszy raz byłam przypadkiem, teraz już planuje wizyty. Super ?

Anna

Pacjent, opinia z Google

Dodaj swoją opinię

Zgoda na publikację opinii

8 + 10 =

Administrator Danych Osobowych
Stomatologa M&M Magdalena Cieślikowska uprzejmie informuje, że jest administratorem Państwa danych osobowych, które są przetwarzane w celu zamieszczenia Państwa opinii na stronie www.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są niezbędne do zamieszczenia przesłanej opinii. Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Disclaimer
Stomatologa M&M Magdalena Cieślikowska uprzejmie informuje, że przesłanie opinii nie jest równoznaczne z zamieszczeniem jej na stronie internetowej. Zastrzegamy sobie prawo do zamieszczenia opinii w całości, w części, wprowadzania poprawek edytorski oraz nie zamieszczania przesłanej opinii. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z osobą przesyłającą opinię.

Profesjonalizm dokładność, naprawdę polecam najbardziej wymagającym pacjentom.

Agnieszka

Pacjent, opinia z Google

Gabinet stomatologiczny nie musi kojarzyć się z największym koszmarem… Miło, sympatycznie i całkowicie bezboleśnie. Po każdej wizycie wychodziłem z uśmiechem. Polecam

Filip

Pacjent, opinia z Facebooka