Estetyczna odbudowa zębów

W praktyce Stomatologia M&M dzięki stosowanym przez nas kompozytowym uzupełnieniom i wypełnieniom możemy zagwarantować Państwu równe i naturalnie wyglądające zęby po wykonanych zabiegach odbudowy zębów.

Wypełnienia kompozytowe stosujemy, ponieważ są one jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia. Najtrudniejsze przypadki odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych wykonujemy w oparciu o najlepsze materiały, co wraz z naszym doświadczeniem gwarantuje estetyczny i naturalny wygląd zębów.

Stosowane przez nas zabiegi i materiały idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, a dzięki temu nasi pacjenci ponownie mogą się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem. Jakość stosowanych rozwiązań pozwala również na zapewnienie wieloletniej trwałości odbudowanych zębów.

Wszystkie zabiegi odbudowy zębów i wypełnień kompozytowych wykonujemy w celu przywrócenia naszym pacjentom pięknego, nieskrępowanego uśmiechu oraz zatrzymania rozwoju próchnicy i paradontozy.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

[nggallery id=18]

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl