Fluoryzacja

Jednym z zabiegów zapobiegających próchnicy i chroniącym zęby w miejscach, które bardzo trudno wyczyścić jest fluoryzacja.

Fluoryzacja jest bardzo efektywnym zabiegiem, który przeprowadzamy w naszym gabinecie. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie, a odbyte szkolenia pozwalają na wykonanie zabiegu zgodnie z najnowszymi procedurami.

Podczas wykonywania zabiegu lakierowania zębów korzystamy z najwyższej jakości komponentów i materiałów.

Lakierowanie wykonujemy po dokładnym oczyszczeniu i wysuszeniu zębów. Na tak przygotowane zęby nakładamy za pomocą specjalnego aplikatora lakieru fluorowego na wszystkie zęby lub tylko na wybrane miejsca, zgodnie z indywidualnymi zaleceniami.

W przypadku dzieci, dla zapewnienie efektywności, stosujemy zabieg fluoryzacji żelem lub pianką. Zabieg ten odbywa się przy wykorzystaniu rozwiązań niewymagających doskonałej suchości. Przy lakierowaniu stosujemy u dzieci żel lub lakier Duraphat.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Tomasz Benke

Tomasz Benke

higienista

Dyplomowany higienista stomatologiczny, absolwent Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, laureat II miejsca w konkursie HIGIENISTA ROKU 2017.

Więcej informacji

Aktywny uczestnik wielu konferencji, Prelegent AsysDent 2018, 2019 oraz międzynarodowej konferencji Whitestock. Autor licznych artykułów publikowanych w branżowych pismach. Jak często mawia, Stomatologia to moja misja, moja pasja.

[nggallery id=23]
Tomasz Benke - ZnanyLekarz.pl