Wybielanie zębów

Zapewniamy naszym pacjentom szeroki wybór rozwiązań pozwalających przywrócić zębom naturalny i równomierny kolor. Systemy stosowane w naszym gabinecie pozwalają na pozbycie się nieładnego koloru szkliwa czy przebarwień zębów, w sposób szybki i dyskretny. Podczas wizyt stosujemy wybielanie żelami. Jedną z preferowanych metod jest nakładkowe wybielanie zębów – nakładki night white, które przygotowujemy indywidualnie po wcześniejszym oczyszczeniu zębów (m.in. wypiaskowaniu).
Wybielanie zębów
Zabieg polega na zakładaniu na noc specjalnie przygotowanych nakładek (szyn) i aplikowaniu do nich preparatu o działaniu wybielającym.
Proces nie powinien trwać dłużej niż dwa tygodnie i powinien być prowadzony pod nadzorem (w kontakcie) lekarza. Efekt estetyczny wybielania jest trwały, a proces wybielania bezpieczny. Podczas wybielania może pojawić się okresowa nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne, która szybko mija po zaprzestaniu stosowania preparatu. Należy pamiętać, że chcąc osiągnąć najwyższe efekty estetyczne i piękny biały uśmiech, przed wybielaniem należy wyleczyć zęby i oczyścić je z kamienia i osadów.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

[nggallery id=18]

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl

Tomasz Benke

Tomasz Benke

higienista

Dyplomowany higienista stomatologiczny, absolwent Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej, laureat II miejsca w konkursie HIGIENISTA ROKU 2017.

Więcej informacji

Aktywny uczestnik wielu konferencji, Prelegent AsysDent 2018, 2019 oraz międzynarodowej konferencji Whitestock. Autor licznych artykułów publikowanych w branżowych pismach. Jak często mawia, Stomatologia to moja misja, moja pasja.

[nggallery id=23]
Tomasz Benke - ZnanyLekarz.pl