Wypełnienia estetyczne

Dbając od wielu lat o piękny, estetyczny uśmiech naszych pacjentów, wszystkie wypełnienia, które wykonujemy w naszej praktyce są niewidoczne, a rodzaj wypełnienia dostosowany jest do wymagań i wieku pacjenta. Rodzaj wypełnienia dobieramy w zależności od widoczności zęba oraz pełnionej przez niego funkcji w jamie ustnej. Wypełnień stosowane w naszej praktyce to:

  • kompozytowe glasjonomerowe,
  • ceramiczne,
  • porcelanowe,
  • Onley’e/Inley’e,
  • korony.

Natomiast dla dzieci stosujemy również kolorowe wypełnienia. Jako, że wypełnienia kompozytowe są jednym z najmniej inwazyjnych sposobów leczenia, rozwiązanie to idealnie oddają naturalny kształt i kolor zębów, dzięki czemu pacjent ponownie może cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem wraz z zapewnieniem wieloletniej trwałości wypełnienia.

Efektem stosowania wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest brak możliwości zauważenia różnicy między wypełnieniem kompozytowym, a naturalnym zębem.

W przypadku pacjentów z dużymi uszkodzeniami koron zębowych zalecamy wykonanie licówki lub korony porcelanowej, której projekt przygotowywany jest po uzyskaniu odcisku wykonanego na zębie. Wszystkie zabiegi wypełnień kompozytowych wykonujemy bezboleśnie zapewniając bezkompromisową jakość i wspaniały końcowy efekt estetyczny.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

[nggallery id=18]

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl

Dr Dominika Kaźmierczak - Warszawa

Dominika Kaźmierczak

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.

Prywatnie miłośniczka podróży, psychologii oraz literatury.