Inlay / Onlay

Jako pasjonaci stomatologii estetycznej i mało inwazyjnej bardzo szybko doceniliśmy zalety stosowania wypełnień typu „Inlay” oraz „Onlay”. Rozwiązania te są bardzo efektywne w wypełnieniach bocznych zębów, głównie z powodu dużej wytrzymałości na działające w tym obszarze siły zaciskania zębów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala potwierdzić, że to rozwiązanie jest wysoko efektywne i trwałe. Inlay’e i Onlay’e to duże wypełnienia odbudowujące brakujące tkanki zęba, wykonywane w laboratorium.

Stosowane przez nas rozwiązania gwarantują uzyskanie najwyższej dokładności wypełnienia, a po wklejaniu do jamy ustnej również estetyczny wygląd. W naszej praktyce wykorzystujemy do takich zabiegów wysokiej klasy materiały: porcelanę tłoczoną, kompozyty, Emax. Stosujemy te wypełnienia, gdyż w pełni zastępują tradycyjne wypełnienia, a wyróżniają się ze względu na ich zalety i końcowy efekt. Wkłady i nakłady są niezastąpione przy odbudowie całej powierzchni żującej zębów bocznych ze względu na swoją wytrzymałość.

Cały zabieg wykonujemy z zachowaniem najwyższej jakości i precyzji całkowicie bezboleśnie podczas minimum dwóch wizyt. Inlay/Onlay’e są bardziej wytrzymałe niż zwykłe wypełnienia. Precyzyjny proces modelowania poza jamą ustną zapewnia najwyższą dokładność i długotrwały, piękny efekt estetyczny.

W naszym gabinecie specjalistą w tej dziedzinie jest:

Dr Magdalena Cieślikowska - Warszawa

Magdalena Cieślikowska

lekarz dentysta, właściciel praktyki

Studia stomatologiczne ukończyła w roku 2003 w Warszawie. W swojej karierze lekarza stomatologa zetknęła się z różnymi obszarami stomatologii, ale dopiero protetyka przerodziła się z zawodu w prawdziwą pasję. 

Więcej informacji

Długo by wyliczać wszystkie kursy z tego obszaru, jakie odbyła. W naszej placówce zajmuje się planowaniem leczenia oraz jego realizacją w obszarze protetyki.

Prywatnie jest praktyczną pasjonatką sportów (głównie bieganie i narty) oraz szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci.

[nggallery id=18]

Magdalena Cieślikowska - ZnanyLekarz.pl