Brzydkie zęby

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie w naszej praktyce, a przywracanie naszym pacjentom zdrowego i pięknego uśmiechu traktujemy jako wyzwanie. Efektem indywidualnego planu leczenia ma być zadowolenie naszego pacjenta oraz najwyższa jakość i piękny, estetyczny efekt rozwiązanie schorzenia.

Kompleksowe leczenie naszych pacjentów oraz nasze duże doświadczenie w obszarze protetyki i stomatologii estetycznej pozwala na przywracanie pięknego i estetycznego uśmiechu wszystkim pacjentom, których zmartwieniem jest kolor zębów, zbyt widoczne plomby – zęby wyglądają jak połatane lub posiadają jakiekolwiek inne defekty estetyczne zębów.

W naszej ofercie zabiegów posiadamy wiele rozwiązań odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Podczas wizyty w naszym gabinecie gwarantujemy wybranie najbardziej efektywnego i oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów.

Z każdym z pacjentów ustalamy indywidualny plan leczenia utworzony w oparciu o szczegółową diagnostykę, którego celem jest uzyskanie dobrego samopoczucia i efektownego uśmiechu.