Pierwsza wizyta w Gabinecie

Wizyta pierwszorazowa w Gabinecie Stomatologia M&M

Szanowny Pacjencie,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Cię do odwiedzenia naszego gabinetu, gdzie wspólnie zadbamy o Twoje zdrowie w komfortowych warunkach.

Wszystkich naszych Pacjentów otaczamy indywidualną opieką, dbając o to, aby czuli się bezpiecznie i przeszli przez wszystkie etapy leczenia bez komplikacji. W tym celu konieczne jest poznanie Pacjenta i jego sytuacji zdrowotnej, dlatego na wstępie prosimy o wypełnienie ankiety medycznej w gabinecie.

Po zapoznaniu się z udzielonymi odpowiedziami Lekarz zaprasza Pacjenta do gabinetu, gdzie przeprowadza dalszy wywiad z Pacjentem dotyczący celu wizyty oraz oczekiwań i potrzeb Pacjenta. Przejście przez ten etap prowadzi do rozpoczęcia badanie jamy ustnej oraz relacji panujących w stawie skroniowo-żuchwowym. 

Wnikliwa diagnostyka (oraz omówienie wyników badania z Pacjentem) pozwala naszemu Lekarzowi na przedstawienie dalszych możliwości i w zależności od potrzeby na skierowanie na pantomogram i/lub zabiegi higienizacyjne. 

Mając pewność, że warunki leczenia zostały zaakceptowane przez Pacjenta, przystępujemy do dalszych kroków zabiegowych.

Po zakończeniu leczenie kładziemy duży nacisk na opiekę pozabiegową, co bezpośrednio przekłada się na Państwa komfort i minimalizuje czas rekonwalescencji do minimum.